Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Din handlekurv

Handlekurven er tom. Legg til varer og gå til kassen når du er ferdig.
 


Nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev

 


Finansiering?

 

Eksempel på finansieringspakke
Canon - Nikon

Kontakt oss


Navn:  Navn må fylles inn!
Epost:  E-post er ugyldig!  E-post må fylles inn!
Telefon:  Telefon må fylles inn!
 
Ordrenummer/fakturanummer/referanse:
Ordrenr/fakturanr/referanse må fylles inn!
Emne:
Emne må fylles inn!
Melding:
Melding må fylles inn!


Meldingen din har blitt sendt! Meldingen din ble dessverre ikke sendt!

Hovednummer: 97 11 55 00

Epost: interfoto@interfoto.no

Ann-Mari Lilleskjæret

Lagersjef

Tlf: 468 00 420

Epost: ann.mari@interfoto.no

Arild Bergseth

Systemkonsulent

Tlf: 928 83 033

Epost: arild@interfoto.no

Christine Sweetmann

Økonomimedarbeider

Tlf: 468 19 07

Epost: christine@interfoto.no

Christopher Næss

Salgskonsulent

Tlf: 900 22 633

Epost: christopher@interfoto.no

Egil Bjørne Rosensverd

Daglig leder

Tlf: 901 81 579

Epost: egil@interfoto.no

Einar Engebretsen

Systemkonsulent

Tlf: 920 21 161

Epost: einar@interfoto.no

Eskil Gulli Hansen

Systemkonsulent

Tlf: 907 41 320

Epost: eskil@interfoto.no

Espen Harward

Agent

Tlf: 928 83 038

Epost: espen@interfoto.no

Heidi Lundrim

Økonomisjef

Tlf: 952 42 214

Epost: heidi@interfoto.no

Ivan Løvdal

Administrasjonssjef

Tlf: 913 39 975

Epost: ivan@interfoto.no

Joakim Fjeldli

Salgskonsulent

Tlf: 977 16 250

Epost: joakim@interfoto.no

Johann Klüwer

Logistkk/salg

Tlf: 909 88 622

Epost: johann@interfoto.no

Jorunn Sjølli

Webmaster

Tlf: 910 03 788

Epost: jorunn@interfoto.no

Karen Norton

Markedskoordinator

Tlf: 970 70 504

Epost: karen@interfoto.no

Linus Börjes

Produktsjef video

Tlf: 906 94 280

Epost: linus@interfoto.no

Steinar Gundersen

Logistikkansvarlig

Tlf: 414 62 149

Epost: steinar@interfoto.no

Tore Pedersen

Salgskonsulent

Tlf: 476 02 425

Epost: tore@interfoto.no

Trond Høglund

Salgssjef

Tlf: 905 18 498

Epost: trond@interfoto.no

Øyvind Brastein

Salgssjef

Tlf: 951 89 280

Epost: oyvindb@interfoto.no

Øyvind Garden

Salgskonsulent

Tlf: 918 98 628

Epost: oyvind@interfoto.no

Åpningstider

Mandag-fredag: 08:00 – 17:00

Torsdag: 08:00 – 18:00

Lørdag: 10:00 – 16:00

Søndag: Stengt

 

 

 

 

 

Slik kommer du til oss

Interfoto ligger sentralt plassert i de gamle vognhallene i Drammensveien 130, bygg C-14, på Skøyen i Oslo. Det er kort vei til de fleste transportmidler. 

  • Tog: Skøyen stasjon
  • Buss: 20, 24, 31E, 32, 36E til Thune holdeplass
  • Trikk: 13-trikken til Thune holdeplass

Kommer du i bil, har vi noen få parkeringsplasser rett utenfor døren, og du finner mange alternativer i umiddelbar nærhet.

Copyright © 2014 Interfoto - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS

3.14.3.41