Kontakt oss

Kundesenter


Interfoto ansatte

Administrasjon, lager/logistikk og økonomi

Ellen Paulsen

Økonomissjef/CFO

ellen@interfoto.no

Janne Stavdahl

Økonomi

janne@interfoto.no

Ivan Løvdal

Administrasjonssjef

ivan@interfoto.no

Tore Pedersen

Logistikk

tore@interfoto.no

Pierre Styrmark

Lager

pierre.styrmark@interfoto.no

Jonas Hansebråten

Lager

Joakim Fjeldli
 

joakim@interfoto.no

Salgsavdeling

Elise Røisland

Produktsjef video

elise@interfoto.no

Nils Ole Refvik

Produktsjef video

nils@interfoto.no

Øyvind Garden

Salgskonsulent

oyvind@interfoto.no

Arild Bergseth

Salgskonsulent

arild@interfoto.no

Henrik Sandåker Tangen

Salgskonsulent

henrik@interfoto.no

Tom Erik Nicolaysen

Salgskonsulent

tom.erik@interfoto.no

Mari Torvanger Knap

Salgskonsulent 

mari@interfoto.no

Ken Roger Olberg

Salgskonsulent

ken.roger.olberg@interfoto.no

Kaia Spiliotes Fornes

Salgskonsulent

kaia.fornes@interfoto.no

Fotoware

Trond Høglund

Salgssjef

trond@interfoto.no

Einar Engebretsen

Systemkonsulent

einar@interfoto.no

Markedsavdeling

Karen Norton

Markedssjef

karen@interfoto.no

Jorunn Sjølli

Design, innhold, web

jorunn@interfoto.no

 

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.